Informacje o firmie

Dopasowanie do potrzeb, doświadczenie i innowacyjność rozwiązań

Od prawie 20 lat zajmujemy się  szeroko rozumianą integracją systemów teleinformatycznych. Głównym nurtem naszej działalności są wdrożenia systemów klasy ERP.

Prócz wdrożeń systemów informatycznych (ZSI) oferujemy naszym klientom pełną obsługę z zakresu zakupu, obsługi i konserwacji sprzętu komputerowego, sieci LAN, central telefonicznych. Naszych klientów wspieramy w znacznej mierze również w obszarze reengineeringu procesów, obiegów oraz sposobu rozliczeń. Wszystko to ma na celu uzyskanie jak największych korzyści z zainstalowanych systemów informatycznych.

Staramy się by proponowane rozwiązania nie zawężały się tylko do systemu informatycznego. Z naszą ofertą sięgamy zdecydowanie dalej. Wspólnie z klientem poszukujemy najlepszych sposób realizacji założonych celów wdrożenia. Nasze doświadczenie staramy się wykorzystywać w celu tworzenia nowatorskich rozwiązań, inne spojrzenie na pewne zagadnienia pozwala wypracowywać często skuteczniejsze metody i techniki osiągania korzyści z zastosowania zintegrowanych systemów teleinformatycznych. Staramy się zawsze słuchać potrzeb naszych klientów i wychodzić z propozycjami zdecydowanie dalej. Tworzyć system skuteczny, przyjazny i w pełni elastyczny.